Robert Holzer - Staroměstské náměstí

Olej na plátně, 90x65 cm, signováno vpravo dole R. Holzer, rám.

1859, Prostějov - 1938, Praha
V letech 1875-1880 pracoval ve Vídní, v atelieru Brioschiho, Burghardta a Kautského. Ve Vídni studoval i na akademii. Poté pracoval v Paříži a roku 1883 se vrátil do Prahy. Studijně vycestoval do Itálie. Věnoval se především krajinomalbě.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

3547. Staroměstské náměstí
Dražba ukončena:27.01.2016 20:08:48
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč