Robert Holzer - Venkovská chaloupka

Olej na kartonu, 40x32 cm, signována vpravo dole R. Holzer, rám.

1859, Prostějov - 1938, Praha
V letech 1875-1880 pracoval ve Vídní, v atelieru Brioschiho, Burghardta a Kautského. Ve Vídni studoval i na akademii. Poté pracoval v Paříži a v roku 1883 se vrátil do Prahy. Studijně vycestoval do Itálie. Věnoval se především krajinomalbě.

3470. Venkovská chaloupka
Dražba ukončena:26.11.2015 22:22:01
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 600 Kč