Robert Holzer - Návrat rybářů

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 55x86 cm. Signováno vpravo dole R. Holzer. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1859 – 1938
Malíř. Studoval na Akademii výtvarných umění ve Vídni a současně pracoval v ateliéru dekoračních malířů Brioschiho, Burghardta a Kautského. Od r. 1883 působil v Národním divadle v Praze jako jeho první scénograf a vynikající malíř dekorací. Navrhoval dekorace i pro mnoho dalších divadel a operních domů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

23666. Návrat rybářů
Dražba ukončena:31.10.2018 21:53:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč