Štefan Čonka - Polní práce

Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vlevo dole Čonka 22. Nerámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1976, Michalovce
Slovenský krajinář, autodidakt.

Štefan Čonka
86321. Polní práce
Dražba ukončena:30.11.2022 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč