Vladimír Kačírek - Orání pole

Olej na kartonu, 20x33 cm. Signováno vpravo dole Vlast. Kačírek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

301446. Orání pole
Dražba ukončena:13.10.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.10.2019 12:47:33 4450