Zdena Burgetová - Konvolut 2 litografií

Litografie, obě 17x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Zdenka Burgetová. Volné listy.

o autorovi: 1934
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používá litografii.

Zdena Burgetová
58307. Konvolut 2 litografií
Dražba ukončena:15.04.2021 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč