Litografie, obě 17x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Zdenka Burgetová. Volné listy.
o autorovi: 1934
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používá litografii.