Zdena Burgetová - Soubor 6 grafických listů

Litografie, od 32x23 do 42x31 cm, signováno dole uprostřed Z. Burgetová, volné listy.

o autorovi: 1934
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používá litografii.

Zdena Burgetová
12839. Soubor 6 grafických listů
Dražba ukončena:11.10.2017 18:39:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč