Litografie, od 32x23 do 42x31 cm, signováno dole uprostřed Z. Burgetová, volné listy.
o autorovi: 1934
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používá litografii.