2. pol. 19. stol. - Holandští rybáři

Olej na plátně, 65x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

2. pol. 19. stol.
154102. Holandští rybáři
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:01:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč