Kombinovaná technika, 84x62 cm. Signováno vpravo dole Petříčková 21. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 101 cm
o autorovi: Narodila se v Praze roku 1953.
Studovala pražskou AVU u prof. Součka a Oplta. Studijní stipendium získala do Itálie a Španělska.