Alena Petříčková - Mobilní doba

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 84x62 cm. Signováno vpravo dole Petříčková 21. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 101 cm

 

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1953.
Studovala pražskou AVU u prof. Součka a Oplta. Studijní stipendium získala do Itálie a Španělska.

154266. Mobilní doba
Zbývá:27 dnů, 13 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:24:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci