Kombinovaná technika, 70x107 cm. Signováno vpravo dole Petříčková. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodila se v Praze roku 1953. Studovala pražskou AVU u prof. Součka a Oplta. Studijní stipendium získala do Itálie a Španělska.