Alena Petříčková - Neřesti

Kombinovaná technika, 70x107 cm. Signováno vpravo dole Petříčková. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1953.
Studovala pražskou AVU u prof. Součka a Oplta. Studijní stipendium získala do Itálie a Španělska.

302897. Neřesti
Dražba ukončena:28.12.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč