Antonín Waldhauser - Studie dráteníka

Akvarel, 9x5 cm. Signováno dole uprostřed AW. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu kresba tužkou, přípis a potvrzení z pozůstalosti.

Nejdelší strana: 26 cm

o autorovi: 1835 - 1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč.

posouzeno znalcem
154139. Studie dráteníka
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:38:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč