Božena Jelínková - Jirásková - Na terase

Detail položky

Detail položky

Akvarel, 11x14 cm. Monogramováno vpravo dole B.J.J. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 30 cm

 

o autorovi: *10. června 1880 Litomyšl– 5. září 1951 Hronov) byla česká malířka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

posouzeno znalcem
154117. Na terase
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:16:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci