Carl Leopold - Vesnice v zimě

Olej na plátně, 43x68 cm. Signováno vpravo dole C. Leopold 1899. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

Carl Leopold
154153. Vesnice v zimě
Zbývá:26 dnů, 15 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:52:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč