Evropa 20. století - Socha držící květináč

Beton, Celková výška: 90 cm, průměr květináče: 49 cm.

Pozn. Mírně poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci

Evropa 20. století
154012. Socha držící květináč
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč limit (30.01.2026 0:10:41) 1083
3 000 Kč 30.01.2026 0:08:23 19341