Evropa 20. století - Zdobný květináč

Beton, Celková výška: 48 cm, průměr květináče: 39 cm.

Pozn. Mírně poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci

nevhodné pro přepravu
Evropa 20. století
154109. Zdobný květináč
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:08:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč limit (30.01.2026 0:22:56) 1083
3 000 Kč 30.01.2026 0:11:20 19341