Evropa kolem poloviny 19. stol. - Dívka s růží

Olej na plátně, 63x80 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 91 cm

Evropa kolem poloviny 19. stol.
154104. Dívka s růží
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč