Jan Kanyza - Commedia della Arte I

Nejdelší strana: 46 cm

Litografie, 36/40, 32x24 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Kanyza 25. Rám, sklo.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

154346. Commedia della Arte I
Zbývá:27 dnů, 15 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:44:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč