Olej na plátně, 34x24 cm. Monogramováno vlevo nahoře JP 1882. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu věnování.
Nejdelší strana: 44 cm