Josef Floch - Akt v ateliéru

Nejdelší strana: 97 cm

Olej na plátně, 90x70 cm. Signováno vpravo dole Floch. Rámováno.

o autorovi: 1894 - 1977
Americký malíř rakouského původu.

Josef Floch
154112. Akt v ateliéru
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 29.01.2026 23:47:20 2650