Luboš Jeřábek - U vodopádu

Olej na desce, 71x52 cm. Signováno vpravo dole Jeřábek L. 26. Rámováno.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1966
Narodil se v Praze, nyní působí ve východních Čechách v Ústí nad Orlicí. Věnuje se realistické malbě s širokým záběrem - zvířata, zátiší, portréty, lovecké náměty, kopie starých mistrů atd. Technika - olejomalba, akvarel. Vystavoval v Praze, Zábřehu na Moravě, Pardubicích, Hradci Králové, Chocni, Ústí nad Orlicí. Obrazy jsou i v zahraničí - Německo, Polsko. Jeho díla jsou k vidění v jeho galerii Bonasa v Ústí nad Orlicí, kde má i svůj ateliér.

154330. U vodopádu
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:28:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč