Miloš Jiránek - Srocení

Olej na kartonu, 30x47 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1875 - 1911

posouzeno znalcem
154101. Srocení
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:00:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč