monogramováno - Na baletě

Detail položky

Detail položky

Olej na kartonu, 52x40 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 66 cm

monogramováno
154150. Na baletě
Zbývá:26 dnů, 15 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:49:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:23 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
23 000 Kč limit (30.01.2026 1:13:24) 1083
22 000 Kč 30.01.2026 1:13:25 17068
21 000 Kč limit (30.01.2026 1:13:22) 1083
20 000 Kč 30.01.2026 1:13:23 17068
19 000 Kč limit (30.01.2026 1:13:20) 1083
18 000 Kč 30.01.2026 1:13:21 17068
17 000 Kč limit (30.01.2026 1:13:18) 1083
16 000 Kč 30.01.2026 1:13:19 17068
15 000 Kč limit (30.01.2026 1:13:16) 1083
14 000 Kč 30.01.2026 1:13:17 17068
13 000 Kč limit (30.01.2026 1:13:13) 1083
12 000 Kč 30.01.2026 1:13:14 17068
11 000 Kč limit (30.01.2026 1:11:46) 1083
10 000 Kč 30.01.2026 1:11:47 17068
9 500 Kč limit (30.01.2026 1:11:44) 1083
9 000 Kč 30.01.2026 1:11:45 17068
8 500 Kč limit (30.01.2026 1:11:42) 1083
8 000 Kč 30.01.2026 1:11:43 17068
7 500 Kč limit (30.01.2026 1:11:41) 1083
7 000 Kč 30.01.2026 1:11:42 17068
6 500 Kč limit (30.01.2026 1:11:40) 1083
6 000 Kč 30.01.2026 1:11:41 17068
5 500 Kč limit (30.01.2026 1:11:38) 1083
5 000 Kč 30.01.2026 1:11:39 17068
4 900 Kč limit (30.01.2026 1:11:37) 1083
4 800 Kč 30.01.2026 1:11:38 17068
4 700 Kč limit (30.01.2026 1:11:36) 1083
4 600 Kč 30.01.2026 1:11:37 17068
4 500 Kč limit (30.01.2026 1:11:34) 1083
4 400 Kč 30.01.2026 1:11:35 17068
4 300 Kč limit (30.01.2026 1:11:33) 1083
4 200 Kč 30.01.2026 1:11:34 17068
4 100 Kč limit (30.01.2026 1:11:31) 1083
4 000 Kč 30.01.2026 1:11:32 17068
3 900 Kč limit (30.01.2026 1:11:29) 1083
3 800 Kč 30.01.2026 1:11:30 17068
3 700 Kč limit (30.01.2026 1:11:28) 1083
3 600 Kč 30.01.2026 1:11:29 17068
3 500 Kč limit (30.01.2026 1:11:26) 1083
3 400 Kč 30.01.2026 1:11:27 17068
3 300 Kč limit (30.01.2026 1:11:23) 1083
3 200 Kč 30.01.2026 1:11:24 17068
3 100 Kč limit (30.01.2026 0:32:29) 1083
3 000 Kč 29.01.2026 23:49:09 2650