Pavlík - Kytice ve džbánu

Tempera na kartonu, 65x50 cm, signováno vpravo dole, rám zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1453. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:24.09.2014 22:09:27
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč