Pavlík - Kytice ve džbánku

Olej na kartonu, 35x28 cm, signováno vlevo dole Pavlík 38, rám.

3439. Kytice ve džbánku
Dražba ukončena:26.11.2015 21:59:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč