Pavlík - U stolu

Pastel, 47x64 cm. Signováno vpravo dole Pavlík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 81 cm

80947. U stolu
Dražba ukončena:10.07.2022 20:20:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč