Percey Lancaster - Starožitníkův krám

Detail položky

Detail položky

Lept, 19x16 cm. Signováno vpravo dole Percey Lancaster. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 40 cm

Percey Lancaster
154057. Starožitníkův krám
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:16:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci