Bronz na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 39 cm. Značeno Salvador Dalí.
Pozn.: Novodobý odlitek. Podstavec v horním levém rohu mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.