Salvador Dalí - Soft Self Portrait

Bronz na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 39 cm. Značeno Salvador Dalí.

Pozn.: Novodobý odlitek. Podstavec v horním levém rohu mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
153989. Soft Self Portrait
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:08:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč