Salvador Dalí - Vrána a liška

Lept a suchá jehla se šablonou, 72x52 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 96 cm

Název: The Raven and the Fox (1974)
Tiskárna: Atelier Rigal
Edice: a) I/CXX na papíře Auvergne
Soubor: Le Bestiaire de La Fontaine Dalinisé
Literatura / reference: Michler-Löpsinger č. 656

Dílo pochází z kolekce André Massona.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
154113. Vrána a liška
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 0:07:24 852