Lept a suchá jehla se šablonou, 72x52 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 96 cm
Název: The Raven and the Fox (1974)
Tiskárna: Atelier Rigal
Edice: a) I/CXX na papíře Auvergne
Soubor: Le Bestiaire de La Fontaine Dalinisé
Literatura / reference: Michler-Löpsinger č. 656
Dílo pochází z kolekce André Massona.
o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.