signatura nečitelná - Abstrakce

Olej na kartonu, 72x37 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 58. Rámováno.

Nejdelší strana: 72 cm

doporučujeme
signatura nečitelná
153992. Abstrakce
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:11:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč