středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Městečko u horského jezera

Olej na plátně, 74x100 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 126 cm

velký formát doporučujeme
středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
154003. Městečko u horského jezera
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:22:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč