Vídeň 18. století - Nástolec

Porcelán, výška: 56 cm. Značeno.

Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 56 cm

Vídeň 18. století
154040. Nástolec
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:59:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč