Zbyněk Slavíček - VS 23 ST

Olej na plátně, 75x70 cm. Monogramováno vpravo dole J.S. Rámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1932, Praha - 2012

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

Zbyněk Slavíček
154237. VS 23 ST
Zbývá:27 dnů, 13 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:55:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč