18. - 19. stol. - Konvolut zhruba 143 grafik

Nejdelší strana: 46 cm

Obsahuje grafiky z Čech, Německa, Alpských zemí a jiných evropských zemí. Dále z ostatních světadílů, také obrázky s motivy genrovými, náboženskými a mýtickými. Rozměry od 8x9 cm do 27x20cm.

Některé mírně poškozeny.

18. - 19. stol.
154515. Konvolut zhruba 143 grafik
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:18:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 13:37:25 15681