Samo Koler - Autoportrét v baretu

Olej na plátně, 62x50 cm. Signováno vpravo nahoře Samo 944. Nerámováno.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: Slovinský malíř, absolvent AVU. Jeden z jeho portrétů je zastoupen ve sbírkách Národní galerie.

Samo Koler
154483. Autoportrét v baretu
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč