Olej na plátně, 62x50 cm. Signováno vpravo nahoře Samo 944. Nerámováno.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: Slovinský malíř, absolvent AVU. Jeden z jeho portrétů je zastoupen ve sbírkách Národní galerie.