Antonín Kroča - Akt

Olej na sololitu, 122x70 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

88950. Akt
Dražba ukončena:26.01.2023 22:30:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč