Antonín Kroča - Kompozice

Olej na sololitu, 122x138 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

Nejdelší strana: 138 cm

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

vydraženo velký formát
101583. Kompozice
Dražba ukončena:28.09.2023 22:07:57
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč