Antonín Kroča - Kompozice

Olej na sololitu, 123x138 cm. Signováno vlevo dole Kroča 123. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

115294. Kompozice
Dražba ukončena:05.05.2024 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč