Antonín Kroča - Kytice

Olej na sololitu, 73x58 cm, signováno vlevo dole Kroča 8.6. 06, rám.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

16533. Kytice
Dražba ukončena:28.02.2018 19:06:58
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč