C. Hagen - Ovocné zátiší

Olej na plátně, 53x73 cm. Signováno vpravo dole C. Hagen. Rámováno.

Nejdelší strana: 88 cm

C. Hagen
154506. Ovocné zátiší
Zbývá:9 dnů, 0 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč