Dominik Wallenfels - Konvolut 2 maleb

Kombinovaná technika, 15x19 cm. Signovány Wallenfels. Rámováno.

Nejdelší strana: 27 cm

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

154421. Konvolut 2 maleb
Zbývá:9 dnů, 0 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč