Evropa počátek 20. století - Zrcadlo

Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 124 cm

Sklo, dřevo, rozměr 93x55 cm. Nejdelší rozměr 124 cm.

Rám mírně poškozen.

Evropa počátek 20. století
154392. Zrcadlo
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 30.01.2026 15:53:55 2235
1 000 Kč 30.01.2026 15:09:12 19911