Rámováno.
Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 124 cm
Sklo, dřevo, rozměr 93x55 cm. Nejdelší rozměr 124 cm.
Rám mírně poškozen.