Evropa počátek 20. století - Mramorový sloup

Nejdelší strana: 113 cm

Mramor, výška 113 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa počátek 20. století
154470. Mramorový sloup
Zbývá:9 dnů, 1 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:03:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 12:53:54 831