Fr. Svoboda - Setkání

Olej na plátně, 70x92 cm. Signováno vlevo dole Fr. Svoboda 1910. Nerámováno.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 92 cm

154419. Setkání
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:36:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 15:13:04 19911