Jaroslav Červinka - Petrov

Olej na kartonu, 56x37 cm. Signováno vpravo dole Červinka. Rámováno.

Nejdelší strana: 62 cm

Jaroslav Červinka
154406. Petrov
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 13:37:56 15681