Jiří Heřman - Uherské hradiště na večer

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Jiří Heřman 1949. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

154454. Uherské hradiště na večer
Zbývá:9 dnů, 1 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč