Jiří Šorm - Domorodec - Papua Nová Guinea

Akvarel, 29x20 cm, signováno vpravo dole J. Šorm 2008, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

13510. Domorodec - Papua Nová Guinea
Dražba ukončena:25.10.2017 19:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 23.09.2017 16:31:35 831