Jiří Šorm - Žena v síti

Kombinovaná technika, 45x60 cm, signováno vpravo dole J. Šorm 2014, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

15400. Žena v síti
Dražba ukončena:24.01.2018 19:25:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč