Kamil Lhoták - Dva balóny

Litografie, 24x17 cm. Signováno tužkou vpravo dole K. Lhoták. Volný list.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Kamil Lhoták
154499. Dva balóny
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 16:07:32 10207