Martin Bureš - Skalní údolí

Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Bureš. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

Martin Bureš
154393. Skalní údolí
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč