Nesignováno - Na dostizích

Olej na plátně, 40x42 cm. Nesignováno Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

Nesignováno
154415. Na dostizích
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:32:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 30.01.2026 16:41:42 17068
1 000 Kč 30.01.2026 13:39:11 15681